LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Szerintem ha lenne 6kilós fizetésed neked, vagy akár nekem, ugyanúgy letöltenénk az illegális cuccot, mert miért ne? Azt a pénzt el lehetne költeni másra is!
 

LV
0
 

joci76

Member
Utoljára online
2010.08.07.
19
0
1
47
Ha normális fizetések lennének az országban akkor mindenki meg tudná venni az eredetit.Én nem állok úgy anyagilag sajnos.
 

LV
0
 

wancza

Power User
Utoljára online
2010.07.26.
25
0
1
44
Engem sem igazán érdekel, hogy legális -e vagy illegális mí­g a fizetésemet nem igazí­tják az árakhoz.
 

LV
0
 

wtek

Power User
Utoljára online
2010.09.04.
41
0
6
Hát szerintem sokan még akkor se vennék meg a játékokat ha fizetésük megengedné(a progikat talán igen) mert a magyar ember nem annyira szeret ilyen megfoghatatlan virtuális dolgokat venni(én se) pl. egy film(egy nagyobb karc és máris veheted meg újra) egy Xpnél megint más ott igazából nem csak a progit hanem a cd kulcsot vagyis a használathoz való jogot veszed meg ilyenkor ha ezt megveszed és a cd bármi miatt eltűnne vagy elromlana biztos nem venném meg újra 20-30 ezer forintért hiszem már vettem jogot a használatához. A Photoshoppot meg látszik hogy nagy vállalatoknak fejlesztették ki és semmilyen alternatí­vát nem kí­nálnak az egyedi felhasználóknak.

De akár tudok most ennek pont ellentétet mondani Trainz nevű vasúti szimulátor sorozat. Ami úgy harcol a warrezolás ellen hogy hogy létrehozott egy letöltő bázist amiben rejlik a játék másik vonzása hogy 3ds tervező programokkal lehet bármien tárgyat gyártani hozzá otthon és ezt ott lehet letölteni ezen a letöltőbázison. És szerintem valami hasonló dolog lenne a járható út általában meg hogy figyelembe venni ár általános fizetés arányt. Mert például a GTA sorozat is jó csak azért hogy 1-1,5 hónap alatt kijátsszam nem adok 10-15 ezer forintot.

Bocsi a hosszú hsz.ért azért remélem elolvassátok és elgondolkodtok rajta
 

LV
0
 

tomico

Member
Utoljára online
2010.09.02.
13
0
1
Amig azt látom, hogy bili a világ leggazdagabb embere, addig nincs lelkiismeret furdalásom
 

LV
0
 

namen70

Member
Utoljára online
2010.10.27.
21
0
1
Ami játék és album nekem tetszik azt meg is veszem. Főleg az albumokat.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!