LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
(szotyolla @ 2008.01.01. 00:53)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


Valamilyen szinten igazad van pl a fizetés az én munkámért külföldön kb 3 szor annyit adnak mint itthol.Ha énis annyit keresnék megengedhetném magamnak a koser cuccokat
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
mivel hogy én azért nem kapok pénzt hogy ülök a padban ezért illegális.
 

retek123

Vendég
Egyértelműen illegális, de pár haverom már egész veszed nyomod továbbadod hálózatot alakí­tott ki, feketén, aukciós oldalakon és egész szépen megszedték magukat belőle:D
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Lassan már nem lessz olyan hogy legális vagy illegális persze ez hülyeség de már annyira ellenkeznek ez ellen a zenei elöadók hogy itt elöbb utóbb lesz valami változás
 

Rezukii

Vendég
Te jó isten, azt hittem, csak 30 ezerbe van, de hogy majdnem 1 milka.. Továbbra is az illegális..
 

hary

Vendég
Tőlem már annyi pénzt elloptak, hogy nem szégyellem ha ingyen jutok pár dologhoz.
Nem élek vissza vele, nem árulom pénzért, esetenként tanulok vele. Majd ha az állam kicsit többet hagy a számlámon meggondolom.
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
illegeál még mindig. pl wow nem akarok fizetn i2 havonta hogy ne tuggyak semmit csinálni azon kivül. bár ne mtagadom télleg jo gamma. marado ka törtnél
 

LV
0
 

Atteedark

Power User
Utoljára online
2010.07.05.
40
0
6
Használok néhány profi programot, de egyik sem jogtiszta...
Naná majd ezekért darabonként kiadok 300-700 ezer jó magyar forintot!
í­??gyhogy marad a warez...
 

LV
0
 

lekike

Power User
Utoljára online
2010.06.22.
45
0
6
Ami csak legálisan megy hát leperkáltam amit kellett, mert van ami tört dolgon nem dja meg azt az élményt ami kell, gondolok itt online játékokra.
 

Guest

Vendég
Csak 1 játékot vettem még meg eredetibe HOMM4-et. Nagy fan vagyok. A többiért meg nem tudom bevállalni azt a komolyösszeget amit a boltban kérnek érte. Pár hét alatt végignyomom és megy a kukába, úgy sem vesem elő még 1x.
 

LV
0
 

bakkacsa

Power User
Utoljára online
2010.06.19.
38
0
6
Játékprogramokat szoktam vásárolni néha, főleg amik multira vannak kihegyezve. Egyéb szoftvereket próbálok ingyeneseket használni. A komolyabbakat én is töltöm.
 

LV
0
 

pistabá77

Power User
Utoljára online
2010.07.11.
30
0
6
47
Szerintem ez leginkább pénz kérdése. Én legalábbis azért töltögetek le zenéket,filmeket, progikat mert egyszerüen nincs pénzem az eredetire. Zenei cdket néha vásárolok ha tehetem. Sajnos a mai magyarországon az embereknek a napi megélhetésre is alig van kerete....
 

LV
0
 

hafenscher5

Power User
Utoljára online
2010.07.19.
41
0
6
Vásároltam már programot is, zenét is, játékot is. Mindháromból éltem már a letöltés lehetőségével is. Számomra az ár-érték arány, és a hasznosság ami fontos egy döntésben. Valamit kipróbálni, nem ér meg tí­zezreket. Jó példa a vista. Ekkorát még nem sok minden bukott. :D
 

Guest

Vendég
Én mindkettőt használom... Legális azért mert vannak játékok, amik multiban jók és ha torrentról öltöm le vagy más warezz oldalról akor nincs multi.
Illegális meg no comment...
 

LV
0
 

hhwhuszar

Member
Utoljára online
2010.07.25.
14
0
1
Ha lenne egy 6-700 ezres havi fizum akkor a franc se foglalkozna az ehhez hasonló oldalakkal (bocsi hhw :D).
De mivel nincs annyi pénzem, hogy megvegyek bármilyen cuccot az árcédula nézegetése nélkül ezért sajnos marad az illegális cucc.
Viszont szvsz sokan úgy választják az illegálist, hogy annak van legális alternatí­vája.
Pl - Photoshop. Biztos van másmilyen képszerkesztő progi is amiért nem kérnek el 1 millát, csak sokan azért használják mert most az a menő, pedig sztem a felhasználók 80% soha nem fogja tudni teljesen kihasználni azt amit a program nyújtani tud.
Ví­rusirtóból is van millió meg egy ingyenes cucc és még sorolhatnám. De utolsónak elég talán a Linuxot emlí­teni.
Az xp semmivel sem tud többet mint a linux mégis mindenki a kalóz xp-t használja. Simán lehetne egy full legális rendszert csinálni magunknak csak valamiért keveseknek van ilyen.

Játék - szinte mindegyik illegális. Sajna ez van. Nagyon kevés olyan játék készül ami 1 hónap után is érdekes. Eredetiben megvan a Spore, Diablo 2 és Starcraft. Egyrészt a gépem nem is nagyon viszi az új cuccokat másrészt meg nem nagyon játszok mostmár.

Zene - mentegetőzésnek hangzik de a zeneipar kényszerí­ti rá a legtöbb embert a lopásra. (meg a pénztelenség) Ki a fenének kell az a fránya műanyag korong amikor a legolcsóbb zenelejátszóra ráfér 30 korongnyi zene? Vagy veszek egy 60 gigás lejátszót és arra rá fog férni minden amit valaha hallgatni fogok még. Macerás, drága és ráadásul rengeteg a bóvli megcsinált zene, album amiket 1-2 felfuttatott számmal akarnak rámsózni.

Film - amiket láttam mostanában annak 2/3-a megnézős-törlős, vagy végigpörgetős-törlős volt. Gyenge filmeket csinálnak sajnos. (Agyonhájpolt Avatar) Ami igazán jó azt is elég drágán adják. Ráadásul azt is azon a nyomorult műanyag korongon. Nem kell, mert csak a helyet foglalja. Legyen egy film 200 forint és azt nézhessem meg mondjuk otthon 1x vagy 2x. Ennyi pénzért sztem a legtöbben már inkább átállnának a legálisra. Én legalábbis biztos.

Hűha, most látom milyen jó hosszú és értelmetlen hsz lett. Bocsi :)
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!