LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
A Barry B. Benson nevű méh most végzett a főiskolán, és csalódottan kell tudomásul vennie, hogy az élet számára egyetlen pályát kí­nál: a mézet. í­í‚m hősünket nem olyan fából faragták, hogy csak úgy beálljon a nyájba, jobban mondva a rajba. Sikerül kiharcolnia, hogy a pollengyűjtő osztag magával vigye egy körútra a kason kí­vülre, a nagyvilágba...
És itt kezdődnek az igazi bonyodalmak. Egy virágnak nézett teniszlabda, egy kis eső, no meg egy jószí­vű hölgy, és Barry élete fenekestül felfordul. Nem elég, hogy megszegi a kas szabályát, miszerint a méheknek szigorúan tilos az emberekkel társalogniuk, de sokkoló felfedezést tesz: rájön, hogy az emberiség ellopja a méhek mézét! Ráadásul évszázadok óta! Barry azonnal megtalálja élete célját: beperli az emberiséget eme hallatlan gaztettéért...
Bemutató dátuma: 2007. december 6. ( UIP-Duna Film)

140829_1.jpg
Forrás: Port.hu

Még nem volt szerencsém megnézni, terjed már a warezon... de ha már mozi verzió akkor inkább megnézem a moziban! Szerintem amint lesz egy kis időm meg fogom nézni!

Vélemények a filmről? (Pixar úgyhogy csak is jó lehet! )
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
951
56
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
Moziba néztem meg ma, hát láttam már jobb animácios filmet is. Gyereknek tetszett ez a lényeg.
 

LV
0
 

Vadoc

Power User
Utoljára online
2006.11.13.
25
0
1
Szerintem nem rossz. Aranyos kis rajzfilm, emellett igen érdekes ahogy a méhek szemszögéből mutatja be az életet... Tetszett.
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
Én is láttam a filmet. Annyira nem tetszett, de nézhető.
 

LV
0
 

green

Power User
Utoljára online
2007.11.30.
23
0
6
49
www.nfl.hu
Én elaludtam rajta, pedig nem jellemző rám (pedig már elmúltam 1éves , sztem ő is elfog )
 

bucibaby047

Vendég
Nagyon jó kis mese. Annyira fanatikus lettem, hogy már mézengúz figurám is van.
 

LV
0
 

Gagyika

Power User
Utoljára online
2006.01.30.
190
0
16
36
www.hackthat.net
Aranyos. Kedvesemmel kezdtük el egyik nap nézni... És hát elnyerte tetszésünket :) Jópofa poénok vannak benne
 

LV
0
 

dragoman71

Member
Utoljára online
2006.08.30.
19
0
1
Nekem nagyon tetszett, de én nagyon szeretem az animációt, lehet azért.
A fenéket! Ezeken a filmeken mindig nagyon jókat vidulok. :)
 

LV
0
 

Vadoc

Power User
Utoljára online
2006.11.13.
25
0
1
Szerintem jó kis film. Jól illusztrálja a méhek életét. Érdemes megnézetni gyerekekkel (no és felnőttekkel is :) )
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!