Szaki10

Vendég
várom a hozzászólásokat

tesco_godollo.jpg
 

LV
0
 

Flóri Bá

VIP
Utoljára online
2007.12.02.
362
0
16
39
tetrakotta.wordpress.com
n nyáron melóztam ott és nem volt rossz, meg is fizettek, igaz a kemény melót én csináltam a cukor és lisztpakolás, állvány szerelés, raklap pakolás! De mindenki normális volt és segí­tőkész, magyar termékeket szoktam az épületben vásárolni, ritkán Gazdaságos-t(szalvéta,gyufa,szotyi), de legtöbbször márkásat és az olcsóbb,mint a sarki kisboltban!
 

Rezukii

Vendég
Szinte mindenki ócsárolja, de mindenki ott vásárol...szerintem vanna jó termékek is, de vannak rosszak, mint minden általogs kis boltban...de a gond, h kiszorí­tja a vállalkozókat, tehát a kis boltosokat..de olcsó..
 

LV
0
 

Flóri Bá

VIP
Utoljára online
2007.12.02.
362
0
16
39
tetrakotta.wordpress.com
Persze,de minden egy helyen és van választék, mi húst és effélét is mindig ott veszünk, mert olcsóbb, mint a helyi boltban és ő is onnan hozza, aztán rátesz 700Ft hasznot, szóval inkább akkor utazunk egy kicsit!
 

Rezukii

Vendég
Jújj és szerintetek milyen a pizzájuk? Amit ott helyben készí­tenek el?


Ja, és:
tesco.jpg


Hát egen...a hűséges vásárló telója...
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
jó mert olcsó minden egy helye. bár mostanság ósönbe mennek szülök mert lett egy közelebb. végülis az is teszko. csak madaras
 

Rezukii

Vendég
Na ez a LOL.
Nos egy középiskolába járok. Nem meglepő, ez átlagos, na de a suli közelében van:

- Penny Market (szembe)
- Interspar (Penny Market mellett)
- Lidl (az iskola háta mögött)
- Piros [kocsma] (Lidl mellett)
- TESCO (Piros kocsma után néhány 100m)
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
2 utcára lakom a Tesco-tól! nem csoda ha minden sza*ért oda megyek! Szó szerint sza*ért!
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
szarért? azé a kaják nem olyan rosszak meg olcso a nagy része. ruhát monnyuk már nem ott vennék. am ha sz@r nem sz@r akkor is oda megy az ember (talán muszály)
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
Ha olyan hangulatom van szeretek bóklászni a Tesco-ban. Közbe el lehet csí­pni egy-két jó dolgot.
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
tescos ruci... mi is a neve? Cherokee ... hehe indiánok hajából van szőve az anyag... nem tom pl tescos kola... ehhh.... akkor inkább guttalax
 

LV
0
 

Flóri Bá

VIP
Utoljára online
2007.12.02.
362
0
16
39
tetrakotta.wordpress.com
Azért a Tecsoban lehet ám jó dolgokat is venni...2000Ft volt a Postal 2 és 750Ft volt a Kill Bill 1-2 és a Sin City...csak jókor kell menni és nem tudatosan vásárolni, szép lassan megnézni mindent!
 

A1721

Vendég
Én inkább a tescoba szeretek vásárólni, mert pl a pelenka, bébikaja olcsobb és arról nem is beszélve hogy nem rohad a zöldségosztály mint a madaras boltba.
Jah multkor találtam a Half-life 2-t 1400ft-ért
És a péksütemények nem hemzsegnek muslicáktól nyáron.Mint a székesfehérvári auchanban.,pedig kis polcot is csináltak a sütitknek,aminek ajtaja van de hátulja nincs
 

Rezukii

Vendég
Láttatok már TESCO-ban verebet, v vmilyen madarat? Mert én láttam..és képzeljétek el, h ott van egy galamb, vagy egy veréb, és rá sz*rik a kenyérre, vagy vmilyen ételre...hát nem étvágy gerjesztő?
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
én madarasban láttam egyszerre kb 5-t. fincsi. főleg ha befészkelnek v vmi. aztán azt ennéd amit...
 

A1721

Vendég
vagy épp a kenyeredbe van , töltött kenyér

Amugy olvastátok a tesco titok könyvet??
felteszem ha kell vkinek
 

Rezukii

Vendég
Én nem olvastam, de nem is akarom..jobb, ha tudatlanul élem le az életem, mintsem, h tudjam, milyen egzotikus állatok sz*rtak a kajámba...
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
tavaj a suliban órákon volt időme elolvasni! Nagyon érdekes dolgokat lehet belőle megtudni! azóta nem eszek a Tescoban bent pizzát... meg még pár dolgot hanyagolok!
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
én leszedtem mind a 2-t de megláttam milyen hosszú. akkor á haggyuk majd egyszer talán.
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
pedig jó elolvasni!
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
Érdemes bizony, sok érdekesség van bent.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!