LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Biztos mindenki elgondolkodott már, hogy mi van a halál után.
í­í‚rjátok le, mit gondoltok!
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
nem tom pontosan de hogy nem lesz net és hogy nagyon fogok unatkozzni az 100%!
 

Rezukii

Vendég
Zozival egyet értek, na meg halál után nem lesz semmi..ví­gan nyugszunk békibe hol a pokolban, hol a menyben, és hol kí­sérti baártait, családtagjait, stb.
 

Willmos

Vendég
Én nem hiszek a lélekvándorlásban de az bizti hogy 2 méter föld nyomja majd a mellkasom.(hacsak el nem hamvasztanak)
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
gondolkodtam rajta de nem jutottam tul sokra. hogy mi vár rám talán semi. max az a 2 méter föld felettem.
 

Rezukii

Vendég
(Dada @ 2008.01.16. 14:57)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

í­í‚men
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Vagy felcsipek egykét angyalkát a menyben
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
remélem nem csak Dada-nak lesz ilyen a tulvilág
 

LV
0
 

aranyos

Power User
Utoljára online
2006.03.19.
83
0
6
40
Hát ezen most megfordult az agyam, de semmi frappánsat vagy komolyat nem tudok í­rni, szóval ha ott leszek majd küldök egy üdvözlő lapot vagy PM-et, hogy milyen is a túlvilág.
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
Én megyek veled Dada.


Erről jut eszembe egy mondás.

"Nem rég beiratkoztam egy reinkarnációs tanfolyamra. Rohadt drága volt, de hát csak egyszer élünk!"
 

LV
0
 

Crunker

Power User
Utoljára online
2006.01.23.
86
0
16
32
www.nfl.hu
szerintem a halál után szenvedés van és fájdalom,hogy bünhödjünk azért,mert meghaltunk
 

Rezukii

Vendég
Amúgy a Biosz könyvünkben van erről egy szép olvasmány. Hogy az ember nem egyből hal meg, hanem az agya leáll, majd a különböző testi funkciók..aztán ha nagyon öregek vagyunk és ágyban, v kórházban ér a halál nem érzünk semmit, pusztán elalszunk..(tehát meghalunk)..aztán í­gy tovább, í­gy tovább..
 

LV
0
 

Mythbuster

VIP
Utoljára online
2006.04.01.
55
0
6
32
Az emberi test a lebomlása során energiát ad le a környezetének. Tehát az ember energiaként él tovább. Lehet hogy ti prostizni akartok a túlvilágon de az biztos hogy megrázó élményben lesz részetek .
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
én inkább nem gondolok rá. remélem még messze van az a stádium
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
én max lefagyasztom magam a jó kis lehel hűtőnkkel...
 

LV
0
 

Crunker

Power User
Utoljára online
2006.01.23.
86
0
16
32
www.nfl.hu
(Mythbusters @ 2008.01.16. 23:11)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
akkor lehet,hogy lebomlasz,de a koporsóban fogsz tovább élni,energiaként és tudni fogsz midenről.
jáj de morbid
 

LV
0
 

Mythbuster

VIP
Utoljára online
2006.04.01.
55
0
6
32
(Crunker @ 2008.01.16. 23:20)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

Az energiának nincsen anyagi teste tehát elvileg a koporsó sőt semmilyen anyagon való áthaladás nem lenne probléma.
Egyes "nagykoponyák" szerint ez az energia átkerül egy másik transzdimenzionális sí­kba ahol csak energiából épül fel minden másból nem.
De az biztos amí­g élünk erre a kérdésre nem kapunk választ csak ha valaki visszajön onnan és el nem mondja milyen volt.
 

Rezukii

Vendég
Vagy az az bizonyos energia meg nem áll vhogy a transzdimenzionális sí­kba vezető úton, és meg nem száll az energia embereket...
 

retek123

Vendég
Alapötlet, mennyország, pokol, én ezt gondolom. Persze elképzelhető a nagy semmi is, de ezt nem állí­tom mert az ember egyszerűen nem tudja elképzelni a tudat megsemmisülését. De pl. vannak, illetve állí­tólag vannak/voltak olyan shaolin szerzetesek akik egy szertartással el tudtak jutni arra a mélypontra , hogy nem gondoltak semmire, személyes véleményem szerint a dolog hasonlí­that az alváshoz, de mégis nagyon más (értelem:D). Bármit el tudok képzelni, tulajdonképpen mi is az a valóság, az eszme, amit az emberiség többezer év alatt összegyűjtött tapasztalotokból rakott össze, egy tévképzet. Ha van 130 éves ember, lehet 230 éves is, amit ma senki se hinne el, de lehetséges, csak még nincs meg hozzá a megfelelő tapasztalatunk. Az évek során a valóság fogalma fokozatosan kitágul, és szerintem egy emberben akkor fog minden megvilágosodni amikor meghal, bár nemtom, csak fikciók és fikciók:)
 

LV
0
 

Mythbuster

VIP
Utoljára online
2006.04.01.
55
0
6
32
Nagyon érdekes amit leí­rtál bár szerintem a menyország és a pokol egyfajta egyházi riogatás amit nem szabad komolyan venni. Annyi biztos hogy tudat nem semmisül meg mivel "semmi nincs mivel a semmi is valami." A shaolinokra most nem térnék ki. Szerintem az nem igaz hogy az ember az elmúlás közeledtével egyre jobban megvilágosodna és ennek betetőzése lenne a halál.
Fiatalon sokkal nyitottabbak vagyunk mindenre és az idő múlásával kialakul egyfajta generációs csőlátás ami nem engedi hogy új eszméket fogadjunk magunkba. Hogy egy idézettel fejezzem be:
"Az ember öregnek születik és gyermekként hal meg"
 

Rezukii

Vendég
De mi van ha nem ennyire bonyolult az egész? Csak elalszunk..és soha többé nem ébredünk fel..
 

LV
0
 

Mythbuster

VIP
Utoljára online
2006.04.01.
55
0
6
32
Ha ilyen egyszerű lenne nem lenne miről filozofálnunk.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!