LV
0
 

burudi06

Member
Utoljára online
2009.01.13.
6
0
1
79
Mivel már leéltem életem javát í­gy az interneten kivűl a kutyáim azok akik lekötik a figyelmem, és ha ngondom vagy problémám van, a ragaszkodásukkal, és szeretetükkel túllendí­tenek a nullponton. gyerekkoromtól fogva tartottam kutyákat de végérvényesen a labradoroknál kötöttem ki, függetlenül ettől minden fajta érdekel, és gyakran fordulok kérdésekkel úgy az ismerősökhöz, mint az állatorvosokhoz.
Ha van kedved csatlakozz a témához, s lehet hogy kölcsönössen tudunk egymásnak tanácsokat és tippeket adni, ami az évek alatt sok megoldást és viselkedési tapasztalatot adott.
Melléklet megtekintése 422:music2:
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
42
Budapest
Üdv burudi06!


Nagyon érdekes témanyitás!
Valóban képesek túllendí­teni a nullponton. Nagyon sok jót kaptam tőlük!
Sajnos jelenleg nincs kutyám, nemrég kellett elaltatni az utolsót. Legalábbis egy jó ideig az utolsót, mivel nem hiszem, hogy egyelőre képes lennék újra belekezdeni a nevelésébe.
Egyébként ő shar-pei és puli keverék volt, gondoltam szorosabbra fűzzük a kí­nai-magyar barátságot. :)
Pici korában még jobban hasonlí­tott a shar-pei-re, viszont ahogy nőtt egyre jobban előtört belőle a magyar virtus. :)
Mancs nagyon szép!
Van olyan kép is ahol látszódik a szeme? í­??gy hiszem, az többet tud mondani. Némelyik tekintete maga a szí­ntiszta szeretet, persze képesek sunyiságra is, de a tisztaság és az értelem ott van bennük, ami több embertársamból már végérvényesen kiveszett.
 

LV
0
 

burudi06

Member
Utoljára online
2009.01.13.
6
0
1
79
A kutyáim szeme.

A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

Szia, köszönöm elismerő hozzászólásod, és abban 100%-ban egyetértek, hogy amikor rád néznek látod a szemükben amit szó nélkül is megért az ember, amúgy a másik lapomon vannak képek, de felteszek egy pár képet, mivel van egy zsemle szukám is, most 9 éves, a kedvencem a mancs amiről a képet feltettem tavaly November végén elhalálozott (sajnos a túltenyésztés miatt a fajtatiszta kutyák sokkal rövidebb életet élnek, mivel az immunrendszerük a belterjes tenyésztéssel a béka feneke alatt van), mivel személyemhez nagyon közel állnak azért irtam í­gy s nem azt hogy megd......tt, sirt is készí­tettünk a kertben 11 éves volt s annyira a szí­vemhez nőtt hogy egy hónapon belül a hasonmását sikerölt a neten megvennem ő is mancs lett, most lesz egy éves, de nem tudom ez az a csoda e vagy tényleg szellemvándorlás, de kimondottan ugyanazokat a csí­nytevéseket és rosszaságokat csinálja, csak egy példa a Mancs senior legalább 31 sündisznót fogott a nagy kertben (1840 négyszögöl)a junior már a negyediknél tart, tegnap éjjel sikerült neki a negyediket elkapni, hát elég nehéz tőle elvenni, csak kutya szalámival sikerült, utána kivittem a szemben lévő Stuffer részre és viszonylag hamar el is mászott.
Mindjárt elővadászok képeket és feltöltöm.:yes:
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
42
Budapest
Köszi a képeket!

Tényleg hasonlí­t a két Mancs!
Viszont nálam viszi a pálmát az a kis álmos zsemlegombóc a sarokban! :)
 

LV
0
 

burudi06

Member
Utoljára online
2009.01.13.
6
0
1
79
Kösz, tényleg hasonmás, már a morgásukat és az ugatásukat is alig tudnám megkülönböztetni, szeretik a foci labdát, már a junior és tönkre tett egyet a nagy pofikájával, majdnem az egész labda belefér, ha eldobom vissza hozza és igaz nem azonnal de 10-20 másod perc múlva leteszi a lábamhoz, felhí­vva a figyelmem dobhatom újra, hogy miért váltotta nagyobb testű kutyára? volt egy tacskóm s amikor rájött a kanis időszak állandóan kiszököaz utca végén volt egy német juhász szuka, egy pár évig nem történt semmi de amikor már öregebb lett (8 éves múlt) a szuka párja az üzekedés miatt átharapta a torkát azonnal kimúlt, akkor megfogadt csak olyan kutyát tartok ami nem fér ki csak a kapun ha kinyitom és pórázzal vagy mint a kanimat hámmal kiviszem a kukoricás felé ??킐zbakokat meg ??킐zeket figyelni.
 

LV
0
 

burudi06

Member
Utoljára online
2009.01.13.
6
0
1
79
Szia, köszönöm kérdésed megvannak a kaninál fellépett egy allergiás betegség, a doki sem tudja, a Táptól van e vagy valami másfajta ételtől, vagy esetlegesen bolhaérzékeny, a jellegzetessége olyan mintha korpás lenne, felrakodik hámszerűen, de ami megnyugtató nem fertöző, azaz a szuka nem kapta el, kaptam krémet, főztem neki teát négyfajta teafűből és azza fürdetem azaz mosom meg a bundáját, és havonta egyszer Neostomozános vizes oldadattal kezelem az egész kutyát, hát nem gyerekjáték, mivel már harminc kilós lett a drága és amikor meglátja hogy jön a kezelés elszalad, alig tudom megkötni a porzázzal, de utána elviseli, jól bekefélem a szörzetébe és utána egy törölközővel át szárí­tom nehogy megfázzon a drága rossz csont.
Nagyon mérges lett a cicákra, meg kellett magasí­tanom a kerí­tést mert már majdnem át ugrotta (1.40 magas mármint a kerí­tés) í­gy is sajnos két kósza cicát elkapott az udvaron és na nem folytatom mi lett velük.
Nem büntettem meg mivel az udvaron kapta el őket, s hát ezért tartom, de fogott már egeret, földi kutyát, és kétszer Sündisznót, azokat ki tudtam venni, azaz el tudtam venni tőle, és kivittem a Stuffer részbe a házunkkal szemben, hála Istennek nem lett bajuk az ijedségen kivűl, olyan öt perc múlva elmásztak a biztonságos bozotósba.
Na egyenlőre ennyi mára.:eek:k:
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
952
57
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
Nagy kutya barát vagyok, tökös gyerek korom óta van kutyánk. Jelenleg egy Cocker Spániel gazdája vagyok. Aki tavaly látta a tv-ben az elfogott kutya csempészt a letenyei határnál, abból a csapatból származik az eb. Egy kritikus hetem volt vele, mert nagyon rossz állapotban volt (sziácsot evett kí­njában, az utazás során), a sok injekció hozta rendbe. Meg is hálálta, nagyon hűséges eb lett belőle, de mellette persze igazi gazember ,ha kell.
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
952
57
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
Jó kis képek.
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

LV
0
 

buvesz

Member
Utoljára online
2010.07.29.
21
0
1
Jelen pillanatban egy fajtatiszta ónemetjuhász szukám van, aki nagyon barátságos. Régebben voltak némejuhászaim, doberman, ujfuolandim, spanielem is.
 

LV
0
 

sarimama

Member
Utoljára online
2010.12.26.
6
0
1
Hi, nekünk tacskónk van.Elmúlt 4 éves. Rendkí­vül ragaszkodó, és imádnivaló okos kutya. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a kutyafajtát.
:bye:
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!