• - A programokat kötelező ellátni prefix-szel.
    -Kötelező képet, borítót kirakni a tartalomról, ellenkező esetben törölni fogjuk.
    -Ha megszűnik a képet tartalmazó tárhely, ahonnan be lett linkelve, pótlási felszólítást küldünk.
    -A linkeket code tag # közé kell rakni és sima text formában, nem rákattintható linkként.
    -Tiltos olyan tárhelyről linkelés ahol a letöltéshez regisztráció szükséges!

Norbo11

Vendég
Sziasztok!

A minap telepí­tettem fel a Windows 7 rendszert és felmerült egy kis gondom.

Szóval, van egy Office XP Pro telepí­tőlemezem és ezt szerettem volna feltettni W7 alá, de sajnos az a Patch nem jó hozzá ami anno a Windows XP-hez jó volt, í­gy nem tudom aktiválni. Serial kódom megvan hozzá az jó is, de kellene mellé egy aktiváló crack vagy patch ami W7 alatt működik rendesen. Sajnos én nem találtam hozzá ilyet, de ha valaki tudna ilyet ami működik is azt nagyon megköszönném!

Ha ez nem lehetséges akkor kellene egy Office 2000 vagy 2003 progi és hozzá serial + aktivátor.

Az Office 2007 nem érdekel csak a régebbi verziók ami fut Windows7 os-en is!

Előre is köszi a segí­tséget!

Üdv: Norbo11
 

szabo176

Vendég
Open Office:
http://hu.openoffice.org/about-downloads.html

Előnyök:
Magyar.
Teljes verzió.
Ingyenes.
Gyors.
Egyszerü kezelni.

Hátrányok:
Ilyen nincs :).
 

LV
0
 

josisan

New member
Utoljára online
2010.06.19.
2
0
1
47
Sziasztok!

Win7 64bit oprendszerhez szeretnék office 2007 v 2010, de open office org vmi újabb változata is jó lenne. Ha tudnátok ebbe segí­teni az nagyon jó lenne, mert nagyon fontos lenne. Próba verzió nem érdekel
köszönöm.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!