LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Ti játszotok vmien online játékkal? (akár tört serveren) mert én keresek jo online játékot és kéne vmi jo társaság mellé. Ráadásul ha csinálnánk egy csapatot ahova beléphetnek a forumozok akkor erősí­tené is a csapatot.
 

LV
0
 

aranyos

Power User
Utoljára online
2006.03.19.
83
0
6
40
Én Flat Out 2 szoktam, nagyon szeretem a bajom csak a szerverekkel van, mert ha találtam nyerni a hüe gyerek haragszik meg és bontsa a kapcsolatott
 

LV
0
 

Crunker

Power User
Utoljára online
2006.01.23.
86
0
16
32
www.nfl.hu
madden és cod2
maddenel nagyon jó kis ajánlatokat lehet csinálni. Múltkor egyik fórumos srác tétben játszott amerikai gyerek ellen és megverte. az ajándéka 2 jegy volt a St.Louis-Pittsburgh meccsre,bár a srác nem tudot vele mit csinálni,mert az utazás kb 300.000forint
 

LV
0
 

Crunker

Power User
Utoljára online
2006.01.23.
86
0
16
32
www.nfl.hu
van egy nagyon jó böngészős játék a crims. nem tudom,hogy ismeritek-e. Gangster kell csinálni,öldökölni,rabolni,kurvázni,drogozni...
én mostanában rákattantam és elég jó.
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

tacsiat

Vendég
Én a Lineage2-őt ajánlom neked!

Magyar szerverekhez toplista:

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

Guest

Vendég
World of Warcraft-ot! Lejobb game..
Nézd meg a Topikot amit nyitottam róla...ott találsz servert stb...
 

A1721

Vendég
Én a F.E.A.R. Combat-al játszok.
Ingyenesen letölthető és van elég sok magyar rajta, plussz magyar serverek és elég jó a társaság.Vannak clanok is
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
na jól elkezdtem wowozni. csináltam egy hetveneset 3 napig kocka voltam azt már azt se tudom hol a játék ikonja
 

Guest

Vendég
csőő

Nézd meg ezt:
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




Ez egy online hackeres játék szerintem nem rossz unaloműzésnek tökéletes!
 

retek123

Vendég
szevasztok

én Guild Wars kocka vok, mmorpg szal hasonló a World of Warcrafthoz de ingyenes, igaz meg kell venni a játékot (letölteni hiába) de 6000 ft és kész, ingyen van

és van a
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




amit igaz nem űzök mert elég laggos de akik tovább tolták szerintük jó
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
báttyám azt is megvette. de nekem nem jött be (lehet csak nem vágom a lényegét) mert ugy vettem észre hogy nincs pvp. nincs ks. uncsi ha nem szerzel partyt.
 

retek123

Vendég
van pvp, csak a szép ascalonbol át kell menned a lezúzott ascalonba (kb lvl 8as szinten ajánlatos) és ott megvan az első aréna, a pvp úgy zajlik, hogy 2 , 4 fős csapat csap össze és a győztes benn marad, lvl 20nál pedig már izgalmasabb mert extra rare cuccokat kaphatsz


én csak partyban nyomom, mert haverom szervezett be akinek a klanja alapvetően pve párti szal nagyon sokat segí­tenek í­gy gyorsan elérem a 20-at, tehát, úgy hogy lv 6-ossal már legritkább fegyvereim voltak:D stormbow pl., kaptam sok nagy ütőt í­gy volt előnyöm rendesen

másrészről pedig lv 10 után ha nem hozol partyt magadnak vagy henchmanokat akkor simán szétszednek
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
nem tudtok vmi fasza free játékot? unatkozom oszt elkéne ütni az idöd
 

Szaki10

Vendég
san andreas MTA én erre most nagyon rákkatantam pár magyarral szoktunk hülyülni versenyezni nagyon jó
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
én néha dámázni. régen jol ment. mindgi egy mester fokozatu franciuváal játszottam. és szinte mindig én nyertem
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Online gamme... mostanság semmi... itt a koliban alig gammokok néha 1.6 (ritkán) ha meg otthon vagyok akkor meg kerülöm a gépet...
 

LV
0
 

Killmask

Power User
Utoljára online
2007.11.26.
49
0
6
41
Én régrn nyomtam a WOW -ot tört szerveren de abbahagytam mert mindig öszeomlott a szerver :sad:
Ugyhogy mostanság nemfektetek bele energiát.
Inkább szorakozok Trabituningal -->
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!