LV
0
 

MsDwSoft

Member
Utoljára online
2017.03.05.
12
0
1
40
Sziasztok!

(Nem vagyok technikailag elveszett ember, de ez már túlmutat rajtam!)
Megvásároltam eredeti DVD-n Michael Jackson - This Is It (Intercom kiadása) filmet a (kis)lányomnak ajándékba, de se lejátszani nem tudom, se lemásolni iso -ba.

Vadonatúj a lemez, én bontottam ki.

AnyDVD HD 8170
DVD-Cloner9
DVD Decrypter
MakeMKV
DVDFab 12 Mini (x64)
Magic DVD Ripper

VLC - PowerDVD

HL-DT-ST BD-RE BH16NS55 (16x/2x/12x BD-RE) - olvasó van a gépemben, Aida/AnyDVD szerint nincs beállítva régió kód, de ez a többi eredeti lemeznél nem okozott gondot.

Semmi sem játsza le vagy engedi iso -ba lementeni ezt az egy DVD lemezt.
AnyDVD azt "mondja" nem sikerült minden CSS kulcsot feloldani...
Nem sok (anyagi) kedvem van venni ezért egy asztali DVD/BluRay lejátszót, ráadásul nincs is hová tennem...(TV nincs, gépen nézzük amit szeretnénk, eddig nem volt gond egy DVD -vel sem.)
Remélem minden szükséges információt megosztottam. Nem a lemez lemásolása a célom, hanem hogy a gyerek meg tudja nézni, mert rajong érte.

Kérnék valamiféle útmutatást - segítséget, mert tanácstalan vagyok, hátha akad itt tapasztaltabb fórumozó, aki találkozott már hasonlóval, és szánna rám pár percet - nagyon hálásak lennénk érte!

Előre is köszönöm a segítségeket!

Sanyi
 

LV
0
 

pek86

Member
Utoljára online
2010.08.30.
18
1
3
Szia !
Próbáld meg az origo szoftverbazis.hu - ról letölthető CLONE DVD programot.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,315
214
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Az AnyDVD által említett "nem sikerült minden CSS kulcsot feloldani" üzenet arra utalhat, hogy a DVD tartalmaz olyan védelmet, amelyet a jelenlegi szoftverek nem tudnak feloldani. Próbáld meg frissíteni az AnyDVD-t a legújabb verzióra, mivel ezek a frissítések tartalmazhatnak újabb kulcsokat.
 

LV
0
 

MsDwSoft

Member
Utoljára online
2017.03.05.
12
0
1
40
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
Szia!
Az ANYDVD szerint a legújabb verziót használom.
Már kezdem teljesen feladni...
De akkor, egy 10 éves asztali lejátszó, hogy bír el a lemezzel?? -hogy a fenébe játsza le, ott nincsenek CSS kulcsok?
Ez a kiadók szemétsége?! - hogy rákényszerít, az asztali lejátszóra? - "nemhogy" örülne, amiért megvettem az eredeti lemezét, nem még szivassuk is meg a p*rasztot, nehogy már meg tudja nézni...
Holnap szétnézek, kinek van valami asztali lejátszója, és kipróbálom, lejátszható e egyáltalán a lemez.
Jó éjt mindenkinek!
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!