szotyolla

Vendég
Elkészí­tés: 1 cm-es vastagságu sajtszeleteket vágsz, amit megforgatsz paní­rba,+mandulás reszelékbe.Olajba kisütöd.Hogyha serpenyőbe sütöd akkor forgatni kell. 1 oldalt max 2 percig sütni köretnek lehet rizsgombóc tartármártással leöntve.Diszithetjük uborka szeletekkel. Egészségetekre!!
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
imádom a rántott sajtot. egyszer talán én csinálom magamnak akkor majd előveszem ezt a hsz-t
 

hary

Vendég
Én Camembert sajtot szoktam sütni, ahhoz a lejjobb az áfonya mártás.
Az úgy készí­tem, hogy az áfonya jam-et egy kevés ví­zzel felkeverem amí­g kicst folyós lesz, í­gy lehet öntetként használni.
Isteni finom. A Lidl-ben szoktam venni a sajtot, mert ott van 25 dkg-os fadobozos gigavastag jó minőségü sajt és aránylag olcsó. Neha még féláron is meg lehet venni ha éppen akciós de az már régen volt. Hozzá hasáb burg. :bleh:
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
(szotyolla @ 2008.01.01. 14:20)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


rántott sajt majdnem naponta eszem komolyan nagyon szeretem tartárral még éteremben is azt szoktam nyomni imádom :D
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!