Ill??Â?s L??Â?szl??Â?

Vendég
Segí­Ã‚­tség!!

Sziasztok! Látom van pár ember aki ért itt ehhez-ahhoz, úgyhogy kérdeznék egyet Én is. Szeretném lecserélni a régi xp-met, de az a problémám, hogy usb-s a billentyűzetem, és amikor azt szerené a gép a legelején, hogy cd-ről való indí­táshoz nyomjak meg egy gombot, akkor a billentyűm még halott. í­í‚gy nekem sovány felrakni most az xp-t.

Erre tud valaki valamilyen megoldást? Gondolom van valami mert a bill.-ek nagy része már usb-s.

Köszi előre is!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Segí­Ã‚­tség!!

USB-PS2 átalakí­tó: 500 Ft
 

Ill??Â?s L??Â?szl??Â?

Vendég
Segí­Ã‚­tség!!

Eddig én is eljutottam, de azért usb-s a bill.-em mert szarakodik a PS2 bemenetem.
Valami más megoldás nem létezik??

Persze anélkül, hogy cseréljem ki az alaplapot:)
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Segí­Ã‚­tség!!

Hát akkor nem nagyon van megoldás.
 

Ill??Â?s L??Â?szl??Â?

Vendég
Segí­Ã‚­tség!!

Sikerült átállitanom a biosban a bill.-t, igy működik is, egészen a telepitő partició kezelő megjelenéséig. Ott megint halott a bill.. Nem tudok semmit csinálni, még kilépni sem.
 

szancso74

Vendég
Segí­Ã‚­tség!!

Kicsit elkéstem ugyan de figyi...nem állsz neki telepí­teni hanem a BIOS-ban egyszerűen átállí­tod az USB felismerést és már készen is van telepí­téskor máris mennek az USB eszközök még a rádiós egér ill. billentyűzet is.Azt hogy a BIOS-ban hol és hogyan na azt ne kérdezd mert nem tudom rengeteg Bios verzió van és előfordul olyan is hogy ezen funkciók rejtettek.Azt javaslom fordí­sd le a Biost utána tudni fogod mit hogyan.Remélem utólag is tudtam segí­teni.Üdv!
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!