Zsikus

Vendég
Segí­Ã‚­tségkérés

Sziasztok!

Igazából nem tudom, hogy mit keresek..

Szeretnék a honlapomra egy kicsit mutatós galériát csinálni. Ajánlották már a JAlbumot. Kipróbáltam.
De olyant keresek, ahol amit megcsináltam, a gépemen van mappában, és feltöltöm ftp-vel.. Nem más szerveren..
A JAlbum 30MB tárhelyet ad a galériák feltöltésére, és nekem ez kevés.
Tudtok segí­teni egy amatőrnek?

Köszönöm előre is.

Zsikus
 

LV
0
 

Leandro

Power User
Utoljára online
2009.05.23.
30
0
6
34
forum.dungeonteam.com
Segí­Ã‚­tségkérés

Google-be í­rj ennyit "Flash Photo Gallery" esetleg még annyit mellé hogy download és sorra adja ki a telepí­thető alkalmazásokat, persze ezekhez is flash player szükséges.
 

LV
0
 

Jambybá

New member
Utoljára online
2011.01.06.
1
0
1
Segí­Ã‚­tségkérés

(Leandro @ 2010-03-26 11:34) "index.php?act=findpost&pid=76769"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
Szevasztók.Miértnincsszóköz?wordbenvandeanetenseholnemtudokszóköztnyomnimertrögtönelmegyakurzor.Köszönömaseg
itséget
[
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Segí­Ã‚­tségkérés

Cserélj billentyűt! :)
 

gbat

Vendég
Segí­Ã‚­tségkérés

Sziasztok!
A régi fórum tartalmát már nem lehet sehol megtalálni? Rákerestem egy sorozatra és ezt a fórumot dobta ki találatnak, de hiába keresem rajta, nincs a sorozatok között. Legalább azt jó lenne tudni, hogy ki töltötte fel..
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
951
56
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
Segí­Ã‚­tségkérés

Az adatbázis mentve lett, tehát valszeg megvan, esetleg a kereső még nem pontos. :)
 

gbat

Vendég
Segí­Ã‚­tségkérés

Nem csak keresőt használtam, végigböngésztem ind az 55 oldalt :-((
 

rgfrom

Vendég
Segí­Ã‚­tségkérés

Sziasztok!
Még új tag vagyok itt. Kb pont a frissí­tés előtt regisztráltam:) Egy sorozatot kezdtem el akkor letölteni. De most sehol sem találom. River cottage nevű sorozat és selma töltötte fel annó. Egyben volt szinte az összes évada és akkor a dokumentum / ismeret terjesztő filmeknél volt, most viszont nem találom.
A keresőbe meg hiába í­rok be bármit is, mert semmit sem ad ki. Vagy olyat aminek tényleg semmi köze hozzá:S

Nagyon hálás lennék érte ha valaki segí­tene ebben. A sorozat első részének a 8 része megvan és jó lenne kií­rni majd a gépről, de csak egyben szeretném...

Előre is köszönöm!
 

LV
0
 

scheri

Member
Utoljára online
2010.05.11.
17
0
1
Segí­Ã‚­tségkérés

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció






Code használata kötelező. Biggie
 

kiki

Vendég
Segí­Ã‚­tségkérés

Miért vagyok kitiltva nagyon érdekes lett ez az oldal!
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
951
56
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
Segí­Ã‚­tségkérés

Ha ki lennél tiltva nem lennél itt.
Jelszó kérésnél a 2ik emil nélkül ir kitiltást, ennyi.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!