• - A programokat kötelező ellátni prefix-szel.
    -Kötelező képet, borítót kirakni a tartalomról, ellenkező esetben törölni fogjuk.
    -Ha megszűnik a képet tartalmazó tárhely, ahonnan be lett linkelve, pótlási felszólítást küldünk.
    -A linkeket code tag # közé kell rakni és sima text formában, nem rákattintható linkként.
    -Tiltos olyan tárhelyről linkelés ahol a letöltéshez regisztráció szükséges!
LV
0
 

zozika

New member
Utoljára online
2010.06.17.
3
0
1
segitséget szeretnék kérni. A marvell Miniport driver 10.51.4.3-at szeretném letölteni, de nem sikerült. Ha valaki tudna segiteni, feltöltéssel vagy linkkel megköszönném ahonnan letölthető. A google amiket behoz találatokat, onnan nekem nem engedi letölteni.újra telepitettem a gépemet, és nem müködik a netem, ez kellene hozzá ethernet driverként.Köszönöm előre is ha valaki tudna segiteni.
 

LV
0
 

zozika

New member
Utoljára online
2010.06.17.
3
0
1
(zozika @ 2010-06-21 08:39) "index.php?act=findpost&pid=94772"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


köszönöm, megoldódott.Ha valakinek szintén erre lenne szüksége segitségképpen a link, ahonnan le lehet tölteni:


Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!