LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Szökés

sokan mondják hogy sz@r de nekem tetszik igaz a 3 dik évad már kezd laposodni de idáig nekem bejött föleg az elején amig szöktek franko volt.Ki hogy vélekedik?
 

Szaki10

Vendég
Szökés

1.évad nagyon bejött a 2.évadból 4 részt láttam várom hogy leadják az összeset az rtl-en és megnézzem a coolon
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Szökés

Egyébként mindenki ezt mondja az elsöt tartják a legjobbnak
 

lui

Vendég
Szökés

1. évad tetszik, főleg mert még úgye új és alig várja az ember a következő részt. 2. évad is jó, bár ott van egy-két olyan rész ami elég gyengére sikerült, de attól nekem ég az is tetszik. Karaktereket nagyon eltalálták
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Szökés

Én csak azt a kis köcsögöt nem birom akinek levágták a kezét de egyébként a többiekel nincs bajom
 

LV
0
 

Killmask

Power User
Utoljára online
2007.11.26.
49
0
6
41
Szökés

Érdekesnek indult a film de már nagyon elnyujtották mint a rétestésztát egyébként Teddymacit énsem birom.
 

Rezukii

Vendég
Szökés

De káár, akkor csak én bí­rom Teddy macit? :eek:hmy: Amúgy 1. évad a legjobb szerintem, a 2. meg..hát, el van nyújtva, a 3. évadról már szót sem ejtek, trailert láttam, de nem bejövős..
 

LV
0
 

Bien

Member
Utoljára online
2009.01.15.
16
0
1
Szökés

Szerintem nagyon jó az egyik kedvenc sorozatom. A 3.évad egy kicsit rövid lett
a 4.évad meg már túl van variálva de azért király.
 

LV
0
 

indigen205

Power User
Utoljára online
2009.03.29.
47
1
6
124
Szökés

kedvenc sorozatom de 4. évad már túlzás, de azért nézem. kezdődik mindjárt pár percen belül
<
 

kicsirobi

Vendég
Szökés

Hát a 4.évad felénél azt mondtam,hogy kész.
Annyira eltúlozták,hogy már nem érdekelt
 

Guest

Vendég
Szökés

Én is nézem. Igaz a 3 és a 4.évadban már kezd ellaposodni, de nézem, mert egyik kedvenc sorozatom.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!