LV
0
 

Juventus

Power User
Utoljára online
2008.07.26.
38
0
6
49
Sziasztok!
Itt szeretném, ha megosztanátok velünk, hogy milyen védelmet használtok a számí­tógépes virusok és egyéb malware-k ellen. Illetve ha már használtatok esetleg többféle szoftvert is e célból, leí­rhatnátok a tapasztalataitokat!
Előre is köszönet!
 

LV
0
 

kozmi91

VIP
Utoljára online
2007.12.20.
290
0
16
32
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Nod 32 - természetesen a legújabb frissí­tésekkel :)
Spyware terminator
Spybot Search&destroy
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Én drotkeritésel :D
 

Guest

Vendég
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

nod32.....
 

LV
0
 

Rocky

VIP
Utoljára online
2008.02.19.
400
0
16
48
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Én Avast 4.8-at használok és jó!
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

nekem mind a 2 gépen egy:

COMODO 3.0.25 & NOD 3.0.650 kombináció van! :D

(a COMODO-t saját magam configoltam-be! :D)
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

NOD 3.0.650 védi a gépet + zonealarm tűzfal! Atombiztos! :)
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

régen én is zonealarm hí­vő voltam meg vagyok is... :Dcsak kicsit gépgyilkos! :D+ a COMODO faxa free prog mindennap frissí­t lassan 1 éve használom és nem volt gond vele! (igaz minden tűzfal jó ami benne van a top 10-be csak be kell jól állí­tani!) :D
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Igaz ez nem védelem kérdése bár honnan nézem megosztottama netema szomszédal akinek szgép boltjuk van itt nyaralnak kérdésem tud e ematatni a gépembe valahogy ????
 

LV
0
 

Juventus

Power User
Utoljára online
2008.07.26.
38
0
6
49
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Én Pc Tools Firewall Plus 4-es tűzfalat használok, mert kis rendszerigényű, nagyon jól beállí­tható kis tűzfal. Egyébként készülőben a magyarosí­tása. Virusí­rtónak Avast 4.8 Professionalt használok, mert ugyancsak kis rendszerigényű, jól crackelhető (sorozatszámmal), viszonylag megbí­zható, talán sok benne a vakriasztás. Ezek mellett az A-squared Anti-Malwaret használom, mert nem régiben volt egy akciójuk és egy egyéves teljes licencet lehetet kapni ingyenes regisztrációt követően. Nagyon jól blokkol azt vettem észre, pár nap teszt után.
Nos ezek vannak memóriarezidensben, de persze időnként futtatok még egyéb keresőket is, de nem sok gondom van. (lekopogom)
 

LV
0
 

Juventus

Power User
Utoljára online
2008.07.26.
38
0
6
49
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Csak szólok, hogy most egy ingyenes regisztrációt követően 1 teljes évig ingyenes kódhoz lehet jutni a fizetős Spyware Doctor 6 with Antivirus-hoz. 1évig ingyenes kód kérése:
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció





Kattints erre az oldalon: "Download security software í¢?í¢?? Free for the first 12 months", ez - elvisz a PcTools regisztrációs oldalára! A regisztrációt követően megkapod a kódot, amivel ez a remek progi 1 teljes évig fullosan használható!
 

LV
0
 

Flóri Bá

VIP
Utoljára online
2007.12.02.
362
0
16
39
tetrakotta.wordpress.com
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Csakis NOD, most egy újabb van fenn, de fasza tűzfala van a routernek és mellé még XP tűzfal is, eddig csak 1spyware-m volt, pedig látjátok, sokat töltök le és fel is! :)
 

LV
0
 

Fáraó

VIP
Utoljára online
2008.08.14.
39
0
6
33
yourdate.hu
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

í­??gy látom én vagyok itt a legbátrabb :D

Én személy szerint védelemnek csak az Avast-ot használom. Tűzfalat, spyware cuccokat nem használok. És még a win tűzfal is ki van kapcsolva a biztonsági frissí­téssel együtt :D(idegesí­tő tud lenni hogy mindig akkor kezd el pofázni amikor nem kéne, és a frissí­thetnék is multizás közbe jön rá...)

Egyébként meg nekem max csak spí­ware-re van szükségem néha, ha kell akkor a Spyware Terminátort használom. De nem szokott rá szükség lenni. Tudom hol kapok és hol nem. És ha valami gubanc van egyből érzékelem, ugyanis a feladatkezelőt is naponta legalább 1-2 alkalommal meglesem :)


Bevallom egy egy ví­rus ellenörzésnél szokott lenni 1-2 találat. Amik megbujtak a gépem legmélyebb bugyrában. :D
De mit érdekel az engem ha nem aktiválja magát? :DHa megteszi úgyis leölöm :D
 

Guest

Vendég
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Nekem is csak NOD va a gépen, windows tűzfal kikapcs. A routernen meg be van állí­tva az a bejövő port, amire szükségem van éppen, pl torrent.
 

LV
0
 

Juventus

Power User
Utoljára online
2008.07.26.
38
0
6
49
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


A windows tűzfalát és a frissitéseket ha tanácsolhatom ne kapcsold ki! Persze ha tűzfalról van szó, akkor inkább más tűzfalat ajánlanék, szinte bármi mást csak a win beépí­tett tűzfalát ne! Vannak nagyon jó tűzfalak, melyeket jól be lehet állí­tani, persze a jó tűzfal sokat kérdezget, mert a mesterséges inteligencia nem áll azon a szinten, hogy önmaga eltudja dönteni, hogy szabad-e vagy nem az adott progit a netre engedni. A frissitésekből nem muszály mindegyiket letölteni. én alapból csak értesí­tést szoktam kérni, tehát automatikusan nem töltöm le a frissitéseket, mert mindegyiket feleslegesnek tartom.
 

LV
0
 

Juventus

Power User
Utoljára online
2008.07.26.
38
0
6
49
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Én nagyon szerettem a NOD32 2.7-est, mindenkinek ezt telepí­tettem és ajánlottam anno, de ez a 3-as valahogy nem az igazi, nekem nem jött be! Bár igaz én a komplett programjukat az Eset Smart Security-t használtam, de csalódás volt számomra! Valamint a 2.7-est nagyon frankón lehetett crackelni, de ezzel a 3-assal ebből aszempontból is csak a baj van, mert nincs végleges megoldás! Az Avasttal nincs ilyen gond, egy sorozatszám megadása után megy tökéletesen a Pro verzió!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Van működő crack mindkét verzióhoz, itt van a fórumon, nemrég raktam fel:
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció





:)
 

mcflay

Vendég
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Eset Smart Security,elég jó..
 

LV
0
 

Juventus

Power User
Utoljára online
2008.07.26.
38
0
6
49
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


Csak az a kérdés, hogy meddig müködik! Sajnos mostanság az Eset nagyon figyeli ezeket a jogtalan használatokat és hamar találnak ellenszert a crack-ek ellen! A 2.7-essel nem volt ilyen gondom soha! A fixel megcrackeltem és frissitett mint a kisangyal.
 

LV
0
 

Flóri Bá

VIP
Utoljára online
2007.12.02.
362
0
16
39
tetrakotta.wordpress.com
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

A nethez ingyen volt egy VirusBaster Prof. és amí­g tőlük van a net, addig regisztrálva lesz a program, szóval gondoltam kipróbálom, 3hete adok neki és talán néha túl érzékeny, de amúgy tökéletes a program!
 

LV
0
 

Juventus

Power User
Utoljára online
2008.07.26.
38
0
6
49
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Én nem sok jót hallottam a Virusbuster Pro-val kapcsolatban! Nagyon fogja a gépet. De persze ha neked jó és megfelel akkor használd!
 

LV
0
 

Flóri Bá

VIP
Utoljára online
2007.12.02.
362
0
16
39
tetrakotta.wordpress.com
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Igen sokan mondták már, DE nekem maximum 150megát fogott eddig az 1024ből, azt is frissí­tés meg minden egyéb közben, szóval elégedett vagyok vele, remélem ez í­gy is marad!
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!