LV
0
 

aranyos

Power User
Utoljára online
2006.03.19.
83
0
6
40
Ezt nézétek meg. Na erre nagyon kiváncsi vagyok. De lehet, hogy nem annyira, hogy meg is nézzem.

http://www.youtube.com/watch?v=http://youtube.com/watch?v=KAUC2tTDFOU

Kinek mi a véleménye err?l a filmr?l?

De nagyon úgy fest, hogy "Fake" az egész.

Ugy néz ki, hogy nem megy a youtube beágyazás, de sebaj itt a link:
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
vmi bibi van... me 500 hiba!
 

Willmos

Vendég
Én hallottam a filmr?l de elég nevetségesnek tartom a sztorit hogy a srácot hibernálva találják a tengerben és megmentik. Na ez a mese.
 

szotyolla

Vendég
Na ez poénos lenne:D a titanic nem 1 szer sülyedt el??:D
 

Ditte

Vendég
hát....az első túl jól sikerült ahhoz h a második része is sikeres legyen....szerintem soha nem éri utol nézettség szinten az eredeti Titanic-ot (még a Britanica sem)
 

LV
0
 

PUNKANDROLL

Power User
Utoljára online
2009.05.23.
46
0
6
36
Ez a film csak 1 részes LEHEt !
Jéghegynek ütközött ,nincs tovább!!
Ha már lesz 2 Akkor úgyanezt a történetet kellene elmesélni másféle szemszögböl!
SZERINTEM:google1:
 

Guest

Vendég
Sosem rajongtam azokért a filmekért, amik neve mögött valamilyen szám van, mert a folytatást nagyon eltudják cseszni, tisztelet a kivételnek XD. Bár minden esetre érdekes, majd meglátom, hogy megnézzem-e.
 

niccals

Vendég
Ohhhh igen..ezt a videót láttam már, de ez csak egy fan videó! A filmekből részleteket vágtak ki és további filmek részleteivel egybevágva készült el ez a zenés koholmány! Nem okoskodni akarok, csak azért mondtam el mert 4 vagy 3 éve mikor megtaláltam ezt a videót én is néztem egy nagyot és csak annyit tudtam hozzáfűzni hogy WTF?! De aztán persze felvilágosí­tottak :D Amúgy tiszta nevetséges lenne a folytatás! :) Ennyi erővel lehetne második része a 'Hamlet'-nek meg a 'Rómeó és Júliának' :)
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!