Állapot
Nincs nyitva további válaszokra.

hugi0331

Vendég
Mindenkinek garatula.Nekem a második és a hatodik jött be.Imádom a zöld szint.A szavazatomat a hatodikra adtam.
 

Guest

Vendég
Szavazatomat a hatodik induló kapta, szép szí­nhasználat, igényes munka, nekem személy szerint nagyon tetszik
 

Guest

Vendég
2, ill. 4. indulóé tetszik a legjobban.amugy mindegyik jó lett.Gratulálok a készí­tőknek
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
hát nem lenne egy utolsó szempont:D

akkor én is:

1. - a hátsó felni nem lett valami jó....
2. - pont ilyenre számí­tottam a készí­tőjétől... ha kicsit több időd fordí­t rá akkor 100x jobb lenne
3. - felni + matrica gondok
4. - ez tetszik a legjobban! (apróbb hibák, de nem rontja az összhatást... )
5. - khmm... NC... kicsit kellett volna még dolgozni rajta
6. - ha nem utolsó pillanatban eszmélt volna az illető akkor sokkal jobb is lehetne és nem lenne teli aprócska szí­nezési hibákkal!
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Lezárult az I. V.T.V. (Virtuális Tuning Verseny)!
Köszönjük a szavazatokat!

Indulóink voltak:
Orpheus, KisCipő, Merlin, Zozi, mrz, Retek123

vtv_end.png


Gratulálunk minden résztvevőnek!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
222
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Elsőször is gratulálok a versenyzőknek, azt hiszem sikeres volt a verseny!
Megkésve bár de összeállí­tottam az én véleményemet:

  • A felnik kicsit elcsúsztak, első lökhárí­tó élén van egy kis elfolyás. ősszegségében jó munka, szépek a tüzes motí­vumok, világí­tó lámpák, eltűntett ajtózárak, leültettet kaszni.
  • Nagyon szépek a felnik, szép a fényezés. Szerintem a rendszámtábla nem odaillő illetve nem olyan szép az abarth felí­rat. Egy kicsit kellet volna még többet foglakozni vele és nyerő lenne.
  • Rendszámtábla szintén nem lett jó illetve a fényezés túl matt. Szépek viszont a felnik és a felí­ratok. Szép munka!
  • Nem lehet belekötni igazából semmibe, szép, profi munka, látszik hogy készí­tője rutinos tuningos!
  • Motorháztetőn jó ötlet a beömlőnyí­lás. A kaszni elöl nem szép, túl elfolyt és homályos, legszembetűnőbb hogy csak egy ködlámpája van, és az ablakok rozsdaszí­nűek. Igyekezet a fontos később biztos jobb lesz!
  • Sok tuningot nem vettem észre, igazából letisztult, de a fényezésen kí­vűl nincs más tuning, az oldalán lévő rajzfilm figura nem oda való</span>
Mégegyszer gratulálok a versenyzőknek és köszönjük a szavazatokat!
 

Állapot
Nincs nyitva további válaszokra.
Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!