LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Én nem had döntsem már el én hogy használom e az én felellöségem ezzel igazán nem sodrok mást veszéjbe.
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

még nincs kocsim de ha elől ülök apám egyből rám szol hogy kössem be. ugyh muszály
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Szoval akkor te magadtol nem kötöd be és miért nem?
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

magamtól nem. kényelmetlen meg bizok abban aki épp vezeti(pl haver) különbense ülnék mellé ha nem biznék benne jo persze attol még más hibájából lehet gáz de ne mekll minnyárt a rosszra gondolni amint kocsiba ülünk
 

Rezukii

Vendég
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Én csak magamra húzom, nem kapcsolom be..
 

LV
0
 

Mythbuster

VIP
Utoljára online
2006.04.01.
55
0
6
32
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Én személy szerint büntetném azokat akik nem kötik be magukat.
Bármikor olyan helyzetbe kerülhet az ember akár önhibályán kí­vül is hogy az a bizonyos öv megmentheti az életét.
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

na épp ez az ami idegesit mi köze van bárkineki is ahoz hogy mi lessz velem azzal hogy nem kötöttem be az övet én döntök az én sorsomrol nem pedig más
 

A1721

Vendég
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

hát sokáig én sem kötöttem be de a párom midig rámszolt és azóta változott!
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Rámis szolnak de hiába a rendör meg nem látja hogy be van e kötve és nemis érdekel
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

én ált. bekötöm... nem nagy fáradság.. és ha baj van akkor ...
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Nálam lehet hogy az a bajj hogy nem hiszem hogy bajj lessz meg ha bajj van nemis biztos hogy jó ha bevagy kötve ez ténny
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

van olyan eset valóban amikor a biztonsági öv hátrányos.... de elenyésző... és inkább jobb megelőzni a bajt mint magát a kocsit a szélvédőn keresztül...
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

oksa ez világo de miért kötelezö döntse el a ember maga hogy mit akar
 

LV
0
 

Mythbuster

VIP
Utoljára online
2006.04.01.
55
0
6
32
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

(Dada @ 2008.02.03. 00:43)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

Remélem ezt í­rásba adod, mert ha egy részeg kamionos véletlenül áthajt az autódon, akkor nem kellene álmatlanul fogolódnia esténként, amiért kioltott egy életet hanem egy mosollyal az arcán nyugtázná azt hogy segí­tett beteljesí­teni a sorsod. Kár hogy a családod nem ezt a véleményt osztaná, de a te szavaiddal élve "mi köze van bárkineki is ahoz".
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

nahh most megfogtál...
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

(Mythbusters @ 2008.02.02. 23:49)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


Kamion autó és te azt hiszed hogy ebben az esetben az öv használata megment huha akkor ezentul nyugodtan áthajthat rajtam egy kamion mert ha bevagyok kötve nem lapitt szarrá az autóvel eggyütt.
 

LV
0
 

Mythbuster

VIP
Utoljára online
2006.04.01.
55
0
6
32
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Gondoltam hogy a bele fogsz kötni a részletekbe .
í­í‚rhattam volna azt is hogy 80-al belédrohan szemből de a lapí­tás kicsit figyelemfelkeltőbb kifejezés. De te tudod,én nem szólok bele. De ha a sorsra bí­zod magad akkor nyugodtan vezethetnél úgy is hogy becsukod a szemed elengeded a kormányt és bí­zol abban hogy a sors nem egy veled, ütközőpályán lévő gépjármű képében szól közbe.
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Ha büntetnék akkor lehet hogy ugy mennék csakazértis de azért a kettönek köze sincs egymáshoz Mert ha csukott szemel vezetsz akkor tuti a baleset de ha öv nélkül akor nem
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Én mindig bekötöm magam. Már megszoktam, fel sem tűnik ez a mozdulat.
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

és pont ez a lényeg! hogy ha megszokja az ember... fel sem tűnik!
 

LV
0
 

green

Power User
Utoljára online
2007.11.30.
23
0
6
49
www.nfl.hu
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Egyszer az előttünk lévő kocsi megállt, mert balra be akart kanyarodni (lakott területen), mi is szép lassan megálltunk, a mögöttünk lévő autó meg nem túl gyorsan, de belénk jött, mint később kiderült elbámészkodott és későn vette észre hogy az előtte lévő autók állnak, hangsúlyozom nem jött nagy sebességgel, szinte épp hogy meglökött bennünket! Nem voltam bekötve, de sikerült lefejelnem az első ülés hátulját, napokig éreztem. Egyébként, ha vezetek, mindig bekötöm magam, mostanság amúgy is megugrottak a büntetési tételek, meg plusz a srácaim is már szólnak érte?

A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

Na, igen, ha mondjuk, belehalsz nincs is oly nagy költség veled, bár a mostani temetkezési árak, hmm?

Na de ha nincs ?szerencséd" és csak egy jó kis csonkolásos baleseted lesz, TB fizeti, vagyis mi is, akik befizetnek oda, műtét, gyógykezelés, rehab stb. í­gy mondhatnám, az én kontómra csak ne kockáztass!

De ez csak egy eszmefutatás volt, természetesen azt teszel, amit akarsz, de gondolj azért abba bele, hogy nem bizti, hogy?........................................
 

Guest

Vendég
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

nekem nincs kocsim, hondaval kozlekedem azon pedig nincs öv ^^
bar nem ertem miert kell ilyenen vitazni ha ennyire onfeju vagy akkor ne kosd be, repulj ki az ablakon
voltam mar resze egy autobalesetnek 4en ultunk a kocsiban, a sofor ittas volt es a mellettem ulo nő 6mert repult, en bevoltam kotve hatul mert tudtam hogy a sofor ittas..... nekem 2bordam tort el. a lany pedig meguszta kissebb amneziaval... rendkivul nagy szerencsevel...
en ajanlom a biztonsagi ovet

es ne azert kosd be az oved mert a torveny aztmondja, mint emlitetted az 1.hsz-ben
sz*rd le mit mond eziranyban a torveny, magad miatt kell bekotnod....
 

Guest

Vendég
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

még nincs verdám..de ha egyszer lesz..én mindig befogom kötni..amilyen szerencsétlen fejem van..még jóljöhet ha bekötöm
 

LV
0
 

Flóri Bá

VIP
Utoljára online
2007.12.02.
362
0
16
39
tetrakotta.wordpress.com
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Én mindig hátul ülök, már megszoktam az évek során. Több a hely és tudok, csak úgy kifelé bámulni, amióta jobb kicsink van, be is kötöm magam, mert jó anyagból van az öv és kellemes érzést nyújt!
 

Guest

Vendég
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Én az esetek többségében bekötöm magam...
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!