LV
0
 

/George/

VIP
Utoljára online
2006.08.21.
244
0
16
32
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Biztonságiöv ???

Nem is értem miért nem kötik be...pedig életeket menthet...talán nagyfiúknak akarnak látszódni? Akkor inkább menjenek 255 km/h-val az M7-esen vagy a 44-esen!:pinch: Komolyra fordí­tva a szót, ajánlott bekötni tényleg, nem hülyeségből fújja ezt már mindenki!:naughty:
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Biztonságiöv ???

Énis mondom kösse be mindenki csak ne legyen ez kötelezö mindenki döntse el maga.Ez olyan mind amit be akartak vezetni TV adót kinek mennyi tv je van adózon utánna uramisten kinek mi köze van hozzá :DMég jó hogy nem vezeték be :Dmagánszemélyeknek :D
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Biztonságiöv ???

n jol kiszedtema mert nem tudtam volna kivenni a szönyegkárpitot :Dde már viszais van rakva :D
 

tom150

Vendég
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Biztonságiöv ???

bekötöm, szerintem ez egyértelmű :D
 

LV
0
 

sziporka01

Member
Utoljára online
2008.05.11.
13
0
1
60
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Biztonságiöv? Igen! Igen! igen! Frontálisan ütköztünk. A tűzoltók vágták szét a kocsit, hogy ki tudjunk szabadulni. Csak 3 bordám törött, mert be voltam kötve. Borzasztó volt, de örülök, hogy ennyivel megúsztam. Ja! a poén: a szomszédunk volt a hibás, vele karamboloztunk. Neki semmi baja sem lett, mertneki még légzsák is volt a kocsijában! Egy ilyen eset után az ember másképp látja az életet, de addí­g.... Senkinek sem kí­vánom!
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

haver vitt vohva kocsival. és ahogy vezet. pff. csikorogtak a kerekek :Dna akkor bekötöttem az övet. pedig megnizom benne. :)
 

LV
0
 

Franco

Power User
Utoljára online
2006.01.30.
109
0
16
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Mióta megmentette az életem egyszer, azóta mindig bekapcsolom. És a mellettem ülőt is bekötöm azóta, ha akarja ha nem. Gyalog is mehet:D
 

LV
0
 

Vadoc

Power User
Utoljára online
2006.11.13.
25
0
1
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Be szoktam kötni magam, és nem azért mert nem bí­zom abban aki vezet, vagy hasonló kifogások. Egyszerűen mert van egy lehetőség, amivel az életbenmaradásomat segí­thetem egy váratlan baleset esetén. Ami tőlem telik, azt meg is teszem. A másik része a dolognak, hogy büntetnek is ha nincs bekötve..
Nem hiszem, hogy olyan nagy kunszt bekapcsolni az övet, hisz értünk van!
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
952
57
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Én mindig beövezem magam, akkor meg pláne ha Dada ül a volánnál.:)
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Na neeeee nem is mindig csak mikor eszedbe jut.
 

LV
0
 

Thor

Member
Utoljára online
2009.01.05.
14
0
1
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Nekem még nem volt balesetem, ettől függetlenül akár utas, akár vezető vagyok mindig bekötöm magam. Ha adva van a lehetőség a túlélésre, akkor azt ki kell használni.

Az egyik legrosszabb, ill. legveszélyesebb magatartás az, amikor nincs bekötve és még telefonál is a parasztja!!!!!!!!!!! Annyi esze nincs, hogy nem veszi fel a készüléket, vagy, hogy leálljon!!!! Minek?! Még esélye lenne neki, vagy annak, akinek nekicsattan életben maradni!!!!!!!!!!!!
 

LV
0
 

Franco

Power User
Utoljára online
2006.01.30.
109
0
16
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

1 zsinóros headset ~590 forint, övet bekötni semmibe sem kerül. Megéri ezért meghalni, vagy halált okozni? Netán csak lebénulni, vagy kicsit is megsérülni. Elgondolkodtató ez..
 

LV
0
 

invalides

Member
Utoljára online
2009.05.29.
19
0
1
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Én mindig bekötöm magam.
 

LV
0
 

Atti

Member
Utoljára online
2009.03.15.
17
0
1
48
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Én be sem indí­tom az autóm amí­g nem vagyok bekötve,ha beülnek (család,barát,
stb)rájuk szólnom se kell!!!Ez í­gy normális!Aki nem kapcsolja be az a légzsákot is iktassa ki!!!Minek ez a sok életmentő biszbasz !Magyarország úgyis a nagyon vezetni tudó versenyző emberek országa!!!Tehát baj az nem lehet!:D:D:D:D
 

LV
0
 

Suny

Power User
Utoljára online
2007.12.16.
104
0
16
41
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Én is bekötöm magam, és szólók a velem együtt utazóknak. í­í‚lltam már meg balesetnél segí­teni, és hát nem volt szép látvány az, ahogy a hátsó ülésen ülő előreköltözött a két ülés között, a feje kicsit rendellenes pozí­cióban állt a nyakához képest, és ráadásul az anyósülésen landolt, ráesve az ott ülőre, ő sem érezte magát túl jól..
Ja és ha van légzsák az autóba, szerintem nem kérdés, hogy beköti-e magát valaki, ha a légzsák nyí­lik, és nincs bekötve az őv, olyan, mintha egy betonfalat fejelnél le! Ausztriában úgy halt meg egy tűzoltó, hogy benézett a karambolos kocsiba, és pont akkor nyí­lt ki a légzsák, oldalról kapott egy 160 km/h-ás pofont, nem élte túl.. nem hiába az az első, hogy hatástalaní­tják a légzsákot, ha nem nyí­lt ki..
De döntse el mindenki maga, hogy használja-e!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
223
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Autópályán bekötöm magam én is, de városban nem. amúgy sincs légzsák :)
 

LV
0
 

Rocky

VIP
Utoljára online
2008.02.19.
400
0
16
48
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Ez elég szomorú. :sad: :)
Már 50-nél sem tudod megtartani magad és lefejelheted a szélvédőt vagy a kormányt.
:S Én bekötöm mert 170 lóerőhöz illik övet használni,bármikor szétszaladhat a ménes.
:D
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
223
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Frontális ütközésnél valóban nem, de ha 50-nel haladsz, elég hamar le lehet fékezni, gond nélkül.
 

LV
0
 

Rocky

VIP
Utoljára online
2008.02.19.
400
0
16
48
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Én nem tudok 50-nel menni mert az autó könyve szerint 59-nél(max.) kell elváltani az 1-est. :DVárosba nem is tudok 2-nél feljebb kapcsolni.
:)
Jobban érzem magam ha be van kapcsolva,meg minden nagyobb féktávon fog az öv. :)
 

LV
0
 

Rocky

VIP
Utoljára online
2008.02.19.
400
0
16
48
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Főleg Dadának ajánlom!Persze mindenki másnak is!

http://www.youtube.com/watch?v=_RRt__oxSe8
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Főleg nem érdekel szal hiába ajánlod :Dde mindenki másnak...
 

LV
0
 

Rocky

VIP
Utoljára online
2008.02.19.
400
0
16
48
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Hozzám aki beül már az első gázadásnál bekapcsolja. :D
Érzik,hogy kell az. :D
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

Érdekes én nem kapcsoltam be mikor beültem :Dnem is éreztem hogy kell.
 

LV
0
 

Rocky

VIP
Utoljára online
2008.02.19.
400
0
16
48
Biztonsági öv és más autósbiztonsági tippek

nem is adtam nagy gázt,mert hideg volt a motor. :D

amúgy ne dumálj el voltál fehéredve :D
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!