styx

Vendég
Hogyan lehet kikapcsolni a bios-ban a memóriabeállí­tásokat (gyorstótár pl.)? Néha összeomlik a rendszer és ezt javasolja. De nem találom sehol..Egy acer aspire one netbookról van szó, xp-vel. újratelepí­tés nem oldja meg a problémát. Más hibaüzenetet működés közben nem í­r ki a gép.
Ha tényleg memóriahiba, akkor azt garanciával kijaví­tják? Ha nem, mennyibe kerülhet a javí­tás?
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Szia!
Biosban nincs memória gyorsí­tótár! Ha windows-od van, akkor virtuális memória nagyságát tudod szabályozni.
Pontosan kéne tudni a hibaüzenetet, meg a hiba jelenséget hogy miben nyilvánul meg, nem hiszem hogy olyan kicsi a memóriád, hogy be kelljen feltétlen kapcsolni a virtuális memóriát, amit a windows alapból is beállí­t.
Ha rossz a memóriád, akkor azt nem lehet javí­tani, ha garis még, akkor kicserélik egy új modulra!
 

styx

Vendég
Köszi:) Most már egy ideje nem csinálja, pedig órákig is be van kapcsolva néha. Eddig maximum 2 órát működött és összeomlás. És hibaüzeneteket sem í­r ki pár napja. Nem értem, mitől javult meg.
Valamilyen hibakereső, -javí­tó program létezik? Ami megtalálja a hardver-, szoftver-, egyéb hibákat? Vagy valami ehhez hasonló?
 

LV
0
 

Orbit

Power User
Utoljára online
2010.10.02.
43
0
6
Sziasztok!

A számí­tógépemmel lenne problémám. Nem engedi a windows xp-t feltelepí­teni a gép. Amikor azt í­rja ki már csak 33 perc van hátra akkor kikapcsol.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Több okból is lehet (vinyó, ram), de szerintem valamilyen hardware probléma lehetséges, szerintem vinyó hiba!
 

LV
0
 

buborék66

New member
Utoljára online
2010.11.03.
1
0
1
:angry: Szia Orpheus! Igénybe venném a felajánlott segí­tséget: letöltöttem mostanában a fórumról filmet és nem tudom végignézni, mert megakad, leáll -végig kellett lökdösnöm a filmet. Van megoldás? Buborék :blink:
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Milyen ajánlott programot töltöttél le és milyen a géped? Kicsit részletesebben kérdezz, mert nem derülnek ki a fontos részletek!
 

LV
0
 

kikkan

Power User
Utoljára online
2010.07.31.
34
0
6
44
Sziasztok nekem egy letöltésel lenne gondom,nem tudom lehet fizetös?megnézné nekem egy hozzáértö.Nem forumrol valo.


Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

szomi55

Vendég
Sziasztok.
Szeretném megnézni a A Silla királyság ékköve 25-dik részét,
kérlek segí­tsetek :lol:
szomi55
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
951
56
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
Itt megtalálod:
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció





Tölsd le és nézheted!!!
Televiziód nincs? Csütörtökön vetitették.
 

LV
0
 

Kecsó

VIP
Utoljára online
2006.11.06.
85
1
6
34
Sziasztok!
Mára lett 1 problémám a gépemmel :( nem tudok videót lejátszani semelyik lejátszóval :(
tegnap este néztem 1 filmet, mikor kikapcsoltam lefagyott a gép, amdj akkor gyorsan újra kezdtem nézni a videót, megint lefagyott a progi. mondom nem érdkel mert álmos vagyok
ma (másnap) kapcsolom be és prbálgatom és semelyik lejátszó nem játszik le videó fájlt. mp3-mat igen, de videót semmit
Megoldást szeretnék kapni, ha tudtok segí­teni, megköszönném!
most folyamatban van a ví­ruskeresés, hátha
és már volt 1-2 program ki-be instalálása
üdv, köszi
 

dominik7

Vendég
próbálj meg video kodekeket letölteni, esetleg vlc media playert. ha nem megy í­gy sem, akkor rendszer visszaállí­tás, esetleg ccleaner, hátha valami dll ment el.
 

Zooolcsi

Vendég
GOM player... felhasználóbarát és szinte mindent lejátszik. Ha nem akkor kidob egy ablakot, ahol egy kattintással tölthetsz le codecet.

Ha nem jön be akkor VLC media player... ez az ami tényleg mindent visz :D
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!