LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
leszedtem egy dvd-t kicsomagoltam és nem a szokásos Video_ts meg Audio_ts mappákat találtam hanem egy .mdf kiterjesztésű fájlt. ha ezt kií­rom nem játsza le a dvd lejátszó. mit csinálja khogy jo legyen ? vagy hogy kéne megcsinálni hogy kapja video_ts meg audio_st-? am a gépen vlc-vel letudom játszani
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Ki kell í­rni Alcohol 120%, vagy CloneCD progival. Ez olyan mint egy ISO fájl!
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
vagy ugy. én neroval probálkoztam és ott csak adatként tudta irni. köszi a gyors választ. megyek leszedme a progit
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
olyan problémám van hogy lassu a böngészöm. nincs virusom se spywerem semmi. ha torrentezek jön maxxaal a cucc. játék gyorsan megy máshol minden rendben. csak a böngészö sz..akodik. nem hozza be az oldalakat csak nagyon sok frissités után, vagy akkor se. (kivétel nélkül minden oldalra igaz) 3 böngészövel próbálkoztam mindenhol rossz, pedig ujra is raktam mindet. mi lehet a baja ? :S
 

LV
0
 

Franco

Power User
Utoljára online
2006.01.30.
109
0
16
Én nem találtam ilyen beállí­tást IE-ben. Firefox-ban tudom hol lehet beállí­tani. Az IE-ben meg lehet hogy opcionális.
 

LV
0
 

sanya11

New member
Utoljára online
2009.03.17.
1
0
1
46
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




20090613035_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
20090613035_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sziasztok.
Abban kérném a segí­tségeteket,hogy mondjátok már meg mi ez a cucc.
Abit termék,de nem tudtam rájönni mi ez.Olyan mint egy memória csak csip nélkül.
 

lederer66

Vendég
(Orpheus @ 2007-06-26 21:00:45) "index.php?act=findpost&pid=1344"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
:sad: Sziasztok! Fogalmam sincs, hogy jó helyen kérdezek-e, mert elég nehezen fogom fel az oldal használatát. A kérdésem az lenne, hogy letöltöttem egy filmet, ami cd1 és cd2-ben volt fenn és RAR-ban. Szerettem volna kicsomagolni, de mindig hibaüzenetet küld a cd1 után, hogy az archí­vumnak nincsen vége! Ugyanakkor a cd2-őt simán kicsomagolja. Nem értem... Ha valaki tud, légyszi segí­tsetek. Köszi előre is :)
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Valószí­nűleg a cd1.rar crc hibás. Próbáld meg a rar beépí­tett javí­tó funkciójával kijaví­tani, ha ezek után sem megy, talán érdemes más archiver progival kicsomagolni, pl winzip, de van más ilyen program is.
Ha ezek után sem megy, szerintem töltsd le újra.
 

Gabi1972

Vendég
Sziasztok!Szeretném kérni a segí­tségeteket! Hogy lehetne legegyszerűbben magnószalagról lementeni a zenéket? Jó minőségű kazik, és deck-ről kellene gépre az átvitel, úgyhogy a lejátszás is jó minőség lenne. Kell vmi progi vagy csak vhogy összekötni. Köszi előre is!!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Először is kell egy jó hangkártya ( lehetőleg ne alaplapi alsó kategóriás )
Kell egy jack-RCA kábel, a jack kábelt rákötöd a hangkártya bemenetére, a piros-fehér RCA-t, pedig a deck CD/MD vagy hasonló kimenetére.
Töltsd le az audiograbber nevü programot, ami ingyenes, és jó minőségű wav-ba konvertálja, amit tovább tudod dekódolni mp3-ra, vagy másra.

Régebben csináltam egy tutorialt:

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció






vagy van ez a program:

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

Gabi1972

Vendég
Köszönöm a segí­tséget!! í­í‚gy világos, megnézem és jelzem sikerült-e. Köszi mégegyszer!! :D
 

horror14

Vendég
Vettem PS2-höz játékot de nem megy mert NTSC-s a playstation pedig csak PAL-osat visz.De ezt én csak később tudtam meg.és az a kérdésem, hogy a PS2-vel lehet-e valait csinálni hogy vigye a NTSC-s CD-t is???킧s milyen programmal lehet égetni játékokat?
 

horror14

Vendég
Hát azt tudom csak azt nem,hogy kivel fogom megcsináltatni.Amúgy köszi majd még utána járok valahol. Köszi!!!
 

LV
0
 

abaqus

New member
Utoljára online
2009.10.29.
2
0
1
Sziasztok!
Két problémám lenne, amiben a segí­tségeteket kérném.
1. Ez egy banális probléma, sokat olvastam róla, de megoldást egyik sem ad: eltűnt egy csomó ikonom az asztalról. Természetesen, ahogy az lenni szokott, a programok megmaradtak, csak az ikonok egy része tűnt el, nem mindegyik. A szokott megoldás(jobb egérgomb stb) nem vezettek megoldásra. Mi a fene lehet ennek az oka és mi rá a megoldás?
2. A másik problémám, hogy a gépemre fel van telepí­tve az Adobe Acrobat 6.0 Professional és az Adobe Reader 3-es verziója. Amikor a Neten egy PDF file-t akarok megnyitni, kií­rja, hogy az Acrobat túl régi, a file megnyitásához a Reader 8-as vagy 9-es verziójára van szükség. Ha egy letöltött file-t akarok megnyitni, akkor viszont automatikusan a Reader nyí­lik meg és nem az Acrobat. A kérdésem az, hogy hogyan állí­tsam be az IE-t, hogy ha nem is automatikusan nyissa meg a Readert, de legalább felkí­náljon választási lehetőséget. Természetesen az Acrobatot nem akarom letörölni.
Az oprendszerem XP Home.
Segí­tségeteket előre is köszönöm
abaqus
abaqus@freemail.hu
 

Anonymus86

Vendég
Sziasztok!

Nem tudom,jó helyen teszem e fel a kérdésemet.
Szóval telepí­tettem egy játékot.
A játék,elméletileg physx ot használ.
Na most én feltettem,bár tudom,hogy ati kártyával,ami nekem is van,nem nagyon jön össze a dolog,nem ahoz csinálták.
Mikor elindí­tom a játékot,az intro,és a készí­tők tökéletesen betöltődnek,viszont mikor bejön a menü,szétesik az egész kép.

Kilépés (alt f4) után, megnéztem a system logot,amiben ezt a hibát í­rja: 26.648 TDxTexture::__Create(): abort: unable to create DirectX resource

Na most nem tudom,hogy van e ennek a hibának köze a felül í­rottakhoz,de szerintem igen.
Kártyám : Ati 9550/x1050 256 MiB

Frissí­tettem,a legújabb driver/szoftver van rajta,és a legújabb directx (illetve physx).

Ha valaki tudna rá megoldást,nagyon szépen megköszönném!
Ha esetleg nem jó helyre í­rtam a kérdésem,megkérek valakit,ha lehetséges helyezze át a megfelelő topicba (ezt véltem annak :) )

Üdv,
Anonymus86
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Azt még nem í­rtad hogy milyen oprendszer alatt futtatod...
Nekem volt hasonló problémám, mondjuk nem directx error-al, de hasonlóan szétesett a kép, aztán lefuttatam egy memtest-et és kiderült, hogy hibás a kártya memóriája!
 

Anonymus86

Vendég
xp sp2-m van.

memtest ment nem olyan rég (időnként szoktam),és semmi hibát nem mutatott
 

LV
0
 

vici

New member
Utoljára online
2006.03.22.
1
0
1
Sziasztok!

Egy olyan programra lenne szükségem, amivel lehet mp4-es fájlból kivágni részeket. Telefonnal felvett videóról van szó, abból szeretném a felesleges részt kivágni.
Nagyon köszi
Vici
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Csak angolul találtam:

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

LV
0
 

kisskert

New member
Utoljára online
2010.04.20.
4
1
1
58
picasaweb.google.com
(vici @ 2010-03-13 14:01) "index.php?act=findpost&pid=74383"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

Video szerkesztő, vágó, felvevő, lopó programok a csillagpor.hu-n

A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

Google a barátod... :D Keresőbe : "video szerkesztése"

Zenékhez pedig :

Reason

A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

Üdv : Rob
 

tiebreak

Vendég
Helló!

Olyan problémám van, hogy a wmv formátumot nem játssza le a dvd lejátszónk. Az avit sem mindet. Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz, de arra gondoltam, hogy ha ezeket átkonvertálnám valamivel dvd formátumba, akkor úgy már le kellene játszania a lejátszónak. Nem? Milyen programmal lehetne átkonvertálni? Van-e valami hátránya minöségben vagy méretben?
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!