LV
0
 

Crunker

Power User
Utoljára online
2006.01.23.
86
0
16
32
www.nfl.hu
Nah akkor legyen még 1 közödégi topic.
MI a kedvenc kajátok??
Nekem a császármorzsa,házi lekvárral és porcukorral.
Viszont sajnos tolom magamba azokat a k****a kiegészitőket,mint gélek,izotoniás piák,verseny utáni caloria bomba csokik,de némelyiknek egész yo ize van

szerintetek melyik a jobb??

Pizza vs. Hamburger
 

LV
0
 

aranyos

Power User
Utoljára online
2006.03.19.
83
0
6
40
Én nagyon szeretem az igazi székely ételeket. Pédául: töltötkáposzta házi módra, füstölt kolbász (de az az igazi), túrós puliszka piros hagymával. Már alig várom, h újra megkóstoljam őket. De az az igazság, h általában gyorskajával tömöm magam, tudom, h nem jó, de hamar kész van.

Válaszolva a kérdésedre Crunker én a pizza mellett vogsolok!
 

LV
0
 

crancker

Member
Utoljára online
2006.10.05.
17
0
1
36
Inkább a hamburger. Főleg azok amit a balcsin csinálnak. De az igazi kedvencem az a gomba pörkölt. Imádom és nagyon ritkán van itthon. De sok gombás kajánk szokott lenni. Ezt sajto tudja jól. ??킐 "imádja" a gombát
 

Guest

Vendég
Don Pepe pizzája nagyon jó, viszont a nem gyorséttermes hamburgerek is. Szóval amit strandokon adnak büfékben, jól teletömve, folyik ki belőle minden, csak dől ki belőle a cucc, na az már hamburger! Annak megvan a feelingje és azt imádom.
Egyébként kedvenc gyorskajám a gyros, főttételből a vörösboros szarvaspörkölt vagy vaddisznópörkölt, de még sokminden. Néha viszont olyanom is van, hogy bemennék a mekibe és tömném magamba azt a sok szart tonnaszámra. Csak egy menü az egy ezres, abból 3szor akkora adag gyrost eszek
 

Guest

Vendég
iii látom ujraindult a hhw..
amugy én miota nem irtam ide teljesen megváltozott a kajálásom, avagy elmentem body builder irányba. Csirke és rizs a főtéma mostanságg..
 

LV
0
 

Crunker

Power User
Utoljára online
2006.01.23.
86
0
16
32
www.nfl.hu
(kiscipo00 @ 2007.05.10. 18:20)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
wáá a brassói imádom
 

Guest

Vendég
Mi az a palóc? Err?l jut eszembe a pacalt nagyon útálom
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
palóc = zöldbab, hús, krumpli stb... amúgy egy leves és nagyon jó!
 

LV
0
 

kiscipo00

VIP
Utoljára online
2006.09.03.
482
0
16
37
www.kiscipodesign.atw.hu
felénk nem. Felénk. Disznóhús, kikloffolva, liszbe beforgatva, megsütve, miután megsült tört fokhagyma, piros paprika és kis bors, majd egy kiskanál olajjal meglocsolva tálalva
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
(kiscipo00 @ 2007.07.08. 21:21)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

ehhh:

Nálunk ez a hmmm... Cigánypecsenye
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
<
 

Guest

Vendég
Szerintem a pizza tábor a legjbobb.ott csinálják a legjobb pizzát.
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Pizza is + hamburger is + minden ami hus jöhet vadhus diszno készült ételek stb csak leves ne legyen azt utálom
 

Szaki10

Vendég
húsleved/gulyásleves
pizza/hamburger/hotdog/sültkrumli
töltöttkáposzta/MILí­í‚Nói makaróni/
asszem ennyi lenne
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Ha lenne valaki aki járna valem edzeni akkor menne söt akkor az édvágyamis nagyobb lenne és akko csak zabálnék meg edzenék meg néha kicsit meloznék
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!