Guest

Vendég
Szerintem a mennyországban fogunk élni, egészen addig, amí­g isten meg nem teremti a béke földjét.
 

LV
0
 

pistabá77

Power User
Utoljára online
2010.07.11.
30
0
6
47
Jó kérdés, de sajna fogalmam sincs.
Hogy jobb lesz-e, vagy rosszabb?
Még senki sem jött vissza hogy elmesélje...
 

Guest

Vendég
Én a lélek fejlődése mellet foglalok állást. Testünk halandó, de lelkünk folyamatosan fejlődik, mí­g 1x eléri a megfelelő szintet.
 

LV
0
 

Omlás

Power User
Utoljára online
2010.08.29.
41
0
6
Én abba hiszek hogy halál után egy másik élet lessz . azt í­gy nemtudom elmondani hogymilyen.. érdekes dolog ez.. de mindenki a halál után jön rá .:D :) vagy akkorsem.. mert elfelejti az előző életét és olyanmintha az lenne az első:)
 

LV
0
 

reichen

Power User
Utoljára online
2008.07.28.
43
0
6
47
Szerintem csak a test hal meg a lélek nem.
 

LV
0
 

boy444

Power User
Utoljára online
2010.08.16.
43
0
6
remélem egy nagy party a többiekkel akik már ott vannak:)
 

LV
0
 

laceesan

Power User
Utoljára online
2010.01.11.
43
0
6
egy felsőbb létsí­kon való élet, vagy pedig egy újabb lét itt a Földön. attól függ kinek mennyire tapasztalt már a lelke
 

1simlis

Vendég
Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen temetésem lesz!

A nagy fa ami zölden csillogott évtizedeken át, most az én testem otthona lett.

Együtt válunk porrá, hogy aztán gyémánttá égjünk az örökkévalóságban!

Három napja haltam meg. Azóta jártam í­r földön harmatos fuvallatként,

voltam homokszem a gisai piramisok tetején, hóként hullottam a Himalájára,

és csillagként ragyogtam az Északi Sark fölött! Nem gondoltam, hogy ilyen lesz.

Most barátaim és családom kí­sér életem utolsó utján, ami halálom első igazi napja.

Mit jelent szellemnek lenni? Olyan, mint embernek lenni az életben! Még új ez a hely.

Csak nemrég haltam meg, sokat kell még tanulnom.

Felröppenek, és felülről nézem a fekete folyamot, a gyászoló tömeg hömpölygését a sí­romig.

Jajj kedvesem, ne sí­rj! Minden nap fekete rigóként fogom elénekelni, mennyire szeretlek!

Reggelente friss szellőként simogatlak és napsugárként csiklandozlak!

Ma meglovagoltam egy bálnát az óceánban. Szabad vagyok, igen teljesen szabad!

Szabadabb, mint valaha... Az embereknek azonban csak farkasvonyí­tás vagyok teliholdkor a hóviharban.

Szellem vagyok. De mivé lettem ezen túl?

Akit embernek hí­vtak, most ott pihen 2 méterre a gödörben.

Az ami voltam, meghalt. Szerettem élni! Kötött voltam, nehéz és korlátolt! De volt nevem, szerettek és utáltak!

Most feszültség vagyok a villámban. Én vagyok, aki ha csókot nyom a nyakadra, kiráz a hideg.

Én vagyok akitől félsz a sötétben, és én váltom le a nappalt. Nem vagyok fény és nincs nevem,

nincs arcom és nincs testem! Látok pedig szemem sincs, érzek pedig szí­vem sincs.

Fura mire beletanulnék az életbe, bele kell tanulnom a halálba! Ülünk mi még a hold sarkán!

Nevetünk mi még a ví­zesés hangján át, sí­runk mi még a tavaszi esővel. Egymáshoz simulunk a felhőkben.

És hogy mi van a halál végén? Nem tudom, talán élet...
 

LV
0
 

acer7520

Power User
Utoljára online
2010.10.13.
34
0
6
remélem újjászületés és ugyanazzokkal az emberekkel találkozhatok, mint akikkel most :)
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!